出卖 公寓房(砖头) Budapest XIII. 市区 - Victor Hugo utca

100 m2面积 5 房间
169 700 000 HUF 价格
378602识别码
更多信息

街道 风景

已翻新 状态

Tégla 架构

2 m2 阳台

燃气(循环式) 暖气

De lux 舒适感

自己的大车库 停车

几层 2

电梯

Kiváló 公共交通

美国式厨房

没有 有园子

1970 修建年

公关费用 14 000 HUF

Délkelet 方向

Egyedi kínálatban!

Egy páratlan adottságokkal rendelkező, 5 szobás luxus lakás új tulajdonosát keresi, a város egyik legkedveltebb részén!

AIRBNB engedélyezett!

Az ingatlan rendelkezik 4 hálószobával, 2 fürdőszobával + wc-vel és vendég wc-vel.

Ahogy belépünk az ajtón egy egyedi designnal és letisztult színvilággal rendelkező előszoba tárul elénk, amelyből szembe nyílik egy dolgozó szoba és bal kéz felől egy gardrób szoba, földtől plafonig érő egyedi gardrób szekrénysorral ami minden nő álma, ebben biztos vagyok. A bejárati ajtó jobb belső oldalán pedig, egy stílusosan berendezett amerikai konyhás nappali kapott helyet, természetesen hozzá passzoló luxus bútorokkal.

Tovább haladva a konyha mellett található, egy kádas és külön egy zuhanyzós fürdő szoba is, arra az esetre ha a leendő tulajdonos és családja szeretne külön csak saját és vendég fürdőszobát is akár. A fürdők mellett egy gyermekszoba található és egy prémium kategóriás francia ággyal felszerelt hálószoba.

Továbbá a lakáshoz tartozik egy kis erkély is, annak aki levegőzni szeretne és egy igény esetén bérelhető teremgarázs hely is igen csak kedvező áron.
A fűtésről inverteres klíma és cirkófűtés gondoskodik, ezzel is emelve az otthon kényelmét.
Bútorozva, gépesítve eladó az ingatlan, teljesen tehermentesen egy tulajdonostól.

A környék a 13.kerület egyik közkedvelt része. Pár perc sétával megközelíthető a Szent István Park és a Duna part is. Továbbá a közelben van élelmiszer üzlet,több iskola, óvoda, étterem, bevásárlóközpont (WESTEND) és minden amire csak szükség lehet.

A közlekedés azért kiváló mert, autóval 20 perc alatt elérhető a város több központi része is, a busz pár percre áll meg a lakástól amellyel könnyen elérhető a 4-es 6-os villamos vonala ami lefedi a város nagy részét.

Különösen olyanoknak ajánlom akik olyan otthonra vágynak, amilyen nincs senki másnak. Legyen szó saját otthonról vagy kiadás céljára kínáltan a hatás garantáltan nem marad el.

Amennyiben úgy gondolja örömmel megtekintené személyesen, vagy bármilyen kérdése felmerül, keressen bizalommal!
Egy ilyen álom otthonról lemaradni kár lenne!
Légrádi Lilla Lea

Légrádi Lilla Lea

随时给我们打电话

+36-30-303- 给我看

更多的广告

房产代理处
GDN 房产联盟 - Harmónia

發送信息

请给我回电话

相似的房产